Prečo užívať Citamíny ?

1. Ochrana a riadne fungovanie tkanív a orgánov

Citamíny sú prírodného pôvodu, ktoré normalizujú a podporovať činnosť ľudských orgánov a systémov, zvyšuje odolnosť organizmu voči nepriaznivým faktorom, ktoré pomáha udržiavať zdravie, krásu a aktivity pre nadchádzajúce roky.

2. Pri vysokom zaťažení organizmu, vrátane športu

Ako môžete podporiť záťaž na telo a zároveň zvýšiť efektivitu tréningu? Zaistite ochranu a normálne fungovanie orgánov a systémov na športové zaťaženie pomôžu vám peptidy citamíny.

3. Prevencia ochorení a ich komplikácií

Prevencia je najdôležitejšou súčasťou systému zdravotnej starostlivosti. Aplikácia Citamínov preventívne pomáha udržiavať a podporovať zdravie, predchádzať rozvoju ochorenia a dosiahnutie aktívnej dlhovekosti.

4. Rehabilitácia po chorobe, úrazoch a operáciách

Použitie peptidových citamínov k urýchleniu navrátenia tela po chorobe, úrazoch a operáciách, ako aj znížiť riziko komplikácií.

Som Váš poradca pomôžem Vám vytvoriť program na mieru k Vašim problémom. Kontaktujte ma telefonicky alebo e-mailom.

shadow

Potrebujete sa poradiť ?

Zašlite nám, prosím, vašu otázku k našim produktom, alebo tiež svoje skúsenosti s ich používaním. Tím našich odborníkov sa Vám pokúsi odpovedať, prípadne odporučiť ďalšie možné riešenie Vášho problému.
Je nám ľúto, ak nie sme vždy schopní diagnostikovať Vaše potreby a požiadavky na diaľku, no veľmi radi poradíme s aplikáciou výživových doplnkov na celkové zlepšenie Vašej zdravotnej kondície. Za vzniknuté problémy bohužiaľ nezodpovedáme.

Vstúp do poradne

Najnovšie aktuality